Jakie powinno być prawidłowe tempo spadku wagi przy wzroście 175 cm i wadze 95 kg?

Witam. Chciałabym zapytać jakie powinno być prawidłowego tempo spadku wagi przy wzroście 175cm i wadze 95kg? Czy mogę przy tym pic herbatę z czystka (podobno naturalna) na poprawę samopoczucia? Warto brać jakieś suplementy wspomagające odchudzanie? Jeśli tak to jakie? Pozdrawiam

Witam!
Napar z czystka jest bardzo zdrowy. Wpływa na stan całego organizmu, dlatego warto go włączyć do diety. Sama go piję i polecam.
Prawidłowe chudnięcie to 0,5-1kg/tydzień.
Odradzam stosowania jakichkolwiek tabletek na odchudzanie. Proponuję zadbać o prawidłowe nawyki żywieniowe (unikać przetworzonej żywności, fast foodów, słodkich napojów, jeść jak najwięcej warzyw). Przy odchudzaniu nie można iść na skróty...Takie tabletki to czysta chemia. Mogą tylko namieszać w Pani organizmie

Pozdrawiam ciepło

Zawsze najlepszym tempem spadku wagi jest 0,5-kg na tydzień. Herbaty ziołowe i dodatki naturalne nie przeszkadzają w odchudzaniu. Jeśli chodzi o suplementację to zależy wiele od Pani stanu zdrowia i samopoczucia. Jest to sprawa niezwykle indywidualna. Jeśli ma Pani pytania lub wątpliwości proszę pisać na adres marta@zdrowozjesz.pl