Jakie są rokowania dla pacjenta, u którego zdiagnozowano guza esicy?

Witam U mojego taty stwierdzono podczas próby wycięcia guza jelita esicy złośliwego raka z naciekami. Nie wycięto guza, wyłoniono tylko stomię. Pobrano po operacji jeszcze raz wycinki, bo przed operacją była niezgodność...przyszły wyniki. Adenocarcinoma mucinosum G3. Co to znaczy? Czy da się jeszcze tego guza zmniejszyć i wyciąć ? Jakie jest rokowanie?Bardzo proszę o odpowiedź. Jestem przerażona, że tata może umrzeć. Nie ma nigdzie odległych przerzutów, w sumie czuje się dobrze, tylko psychicznie jest źle, dostał nerwicy lękowej, boi się, że umiera. Onkologa mamy umówionego za tydzień, więc jeszcze raz proszę o odpowiedź, czy tata ma szansę się wyleczyć? Pozdrawiam

Niestety każdy przypadek rozpatruje się indywidualnie, niezbędne badania obrazowe guza, wiedza o aktualnym stanie pacjenta. Z poziomu portalu jest to niemożliwe, dlatego też odsyłam Pana/Panią do lekarza prowadzącego pacjenta onkologicznie.