Jakie są zalecenia po wycięciu pieprzyka na szyi?

Witam, byłam dzisiaj na wycięciu pieprzyka na szyi. Chirurg przepisał mi maść MaxiBiotic i powiedział tylko żeby plasterek odkleić w domu, ale nie dopytałam się czy mam później robić opatrunki i czy mogę myć to miejsce?

Opatrunek należy utrzymać po tego typu zabiegu przez 2 doby, a potem można chodzić bez opatrunku i ranę myć normalnie jak resztę ciała.