Jakie wyniki badań hormonów tarczycy powinna mieć 18-latka?

Dzień dobry, moja córka lat 18 od grudnia 2017 leczona jest preparatem Letrox wyniki wyjściowe były następujące: TSH 3,080, FT4 - 15,4 i przyjmowała Letrox50. W lutym TSH - 1,390, FT4 - 16, a FT3 - 3,85. Lekarz polecił Letrox 100. W kwietniu TSH 0,139, FT4 - 20,31 , FT3 nie zbadano. Jest teraz na dawce Letroxu 0,75. Wkrótce kolejne badania. Moje pytanie brzmi: Jakie wartości uznaje się za prawidłowe w tym wieku? Dodam, że córka ma obniżony poziom progesteronu (0,27 w fazie lutealnej) i prolaktyny (25,61). Leczenie rozpoczęliśmy z powodu uporczywego trądziku, kt nie poddaje się żadnym lekom. Obecnie córka leczona jest Curacne na trądzik (nie bierze tabletek antykoncepcyjnych).

W tym wieku przyjmuje się normy jak dla osoby dorosłej, zgodnie z wartościami referencyjnymi podanymi przy wynikach. Pozdrawiam.