Karmienie i wprowadzanie nowych potraw u 9. miesięcznego dziecka

witam mój synek skończył 9 miesiecy.W nocy spi od 7.00 -5.00.W ciagu dnia śpi 2 razy po ok.1-1,5 godz.Pierwsza drzemka po kaszce ok.8.30 , druga po obiadku ok 13.00. Zawsze kładłam go do łożeczka, samemu zasypiał bez wiekszych problemów.Od jakiś 2 tyg pojawił się problem dziecko nie chce spać w dzień , kłade go jak zwykle a on wstaje w łóżeczku i zaczyna płakać. Próbowałam to przetrzymać ale potrafi płakać nawet godzine choć pada już ze zmeczenia. Zasypia dopiero w huśtawce. Nie wiem ci robić??

Jezeli dziecko dobrze śpi w nocy nie przejmowałabyś sie tym specjalnie. Po pewnym czasie problem powinien minąć. Dziecko w tym wieku zaczyna byc coraz bardziej ciekawe świata. Moze synkowi wystarczy juz jedna drzemka? Moze Pani spróbować usypiać dziecko w dzień w wózku lub kłaść sie obok niego.

Pozdrawiam
http://www.poradnikdlarodzica.blogspot.com