Katar i pieczenie gardła po wdychaniu oparów z granulek do udrażniania rur

Witam. Przypadkowo nawdychałem się oarów z kreta, na razie dostałem kataru i trochę piecze mnie gardło, czy powinienem się udać do lekarza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Pana objawy wskazują na podrażnienie, a być może także poważniejsze uszkodzenia układu oddechowego. Koniecznie proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który zbierze wywiad oraz Pana zbada!