Katar, osłabienie i swędzenie w gardle

Normalnie sprawa specjalnie bym sie nie przejal jednak choruje raz do roku, a obecna sytuacja ciagnie sie od tygodnia. Pomijajac katar i chorobowe otumaninie bo dziwne swedzenie w gardle. Bolu gardla nie mam ani troche a kaszel jest zarówno suchy jak i mokry (zalezy czy w gardle zbierze mi sie wydzielina).Kaszel jest nieustepliwy i uniemozliwia mi spanie (w bezruchu jest bardziej nasilony).

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.