Kiedy mogło dojść do mniemanego zapłodnienia?

Witam, prawidłowy okres dostałam 6-10.12.2017r. Od 15 do 21.12 miałam dni płodne, ale do niczego nie doszło z moim partnerem. 3.01 dostałam miesiączke ktore było skąpe ale trwało do 7.01. Od tamtej pory utrzymywały się u mnie nudności, brak apetytu, wzdęcia w brzuchu, wyczulony wech-objawy ciazy. Wczoraj zaobserwowalam na prawym jajniku zgrubienie. Kiedy mogło dojść do mniemanego zapłodnienia? Czy to inny objawy? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa