Kiedy wykształcają się narządy rodne u dzieci?

Witam. Otóż moje pytanie dotyczy ciąży w 19/20 tygodniu. Jeśli dziecko na usg pokaże to co ma między nogami. Lekarza zdaniem jest to dziewczynka. Mogę liczyć na to że może z dziewczynki zrobić się chłopiec ? Czy jest możliwość ze narządy chłopięce podwinely się a jądra np. Nie zeszły jeszcze do moszny ? Biorąc oczywiście pod uwagę fakt że dziecko nie zaslanialo się .

Lek. Katarzyna Szymczak

Narządy już powinny się wykształcić, istnieje jednak zawsze możliwość że z powodu dużej ruchliwości dziecka nie zostały uchwycone.
Pozdrawiam