Kiedy wynik betaHCG świadczy o ciąży?

Witam, ostatnią miesiączkę miałam 22 października, okres powinnam dostać 19 listopada, ale się spóźnił.

Zrobiłam 2 testy ciążowe jeden był negatywny, a na drugim dało się zauważyć 2 linię, z czego jedna była prawie niewidoczna. Występuje u mnie większość objawów: podwyższona temperatura, wzdęcia, wzmożony apetyt, drażliwość, nadpobudliwość i bolące piersi. 15 grudnia wykonałam test beta HCG z krwi wynik 1,55. Nie wiem jak mam to odczytać?

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Radzę powtórzyć badanie krwi. Stężenie beta HCG powinno się mieścić w granicach 7650 - 229000 mIU/ml.  Najprawdopodobniej wystąpił błąd laboratoryjny. Chyba, że Pani wynik jest w innych jednostkach?

Pozdrawiam serdecznie!