Kłucia występujące na całym ciele i bóle serca

witam mam dziwne objawy, ciągle wydaje mi się, że zaraz umrę, bardzo często zatyka mnie w sercu i wydaje mi się ze zaraz nie będę mogła oddychać oraz często odczuwam dziwne kłucia występujące na całym ciele.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy wydają się mieć podloże psychiczne, jednak najpierw należałoby wykluczyć choroby serca, dlatego sugeruję udać się do lekarza, który po badaniu, ekg zadecyduje o dalszej diagnostyce, byc moze konieczna będzie wizyta u psychologa/psychiatry.
Pozdrawiam