Kłucie po lewej stronie mostka

Bez niczego i nagle zaczęło nie kłuć po lewej stronie mostka. Kłucie zaczęło promieniować w lewo tak jakby w str. serca gdy brałam głębszy wdech nasilało się, potem było lekkie pieczenie w tym miejscu i zrobiło mi się gorąco w środku. Po kilku minutach przeszło ale za jakieś kilkanaście minut znowu się powtórzyło ale było już słabsze. Wcześniej kilka razy zakuło mnie ale zaraz przechodziło. Jaka może być tego przyczyna? Mam 25 lat, 12 lat temu przez 5 lat leczyłam się na nadciśnienie tętnicze

Witam serdecznie,

Proszę niezwłocznie udać się do lekarza, który skieruje Pana na badania. Powody mogą być różne i ciężko stwierdzić przyczynę bez specjalistycznych badań. Może mieć to podłoże z zaburzeniami układu krążenia, serca lub płuc.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk