Kłujący ból po lewej stronie brzucha

witam od 2 miesięcy boli mnie brzuch po lewej stronie jest to ból kujacy nieraz jakby drgajacy. często oddaje gazy a jak wstrzymam to mnie zaczyna boleć dol brzucha. mam częstsze wyproznienia (nie biegunki) po 2 do 3razy dziennie.chodzę do lekarza rodzinnego który przepisał tabletki debretin i pantopraz 20 trochę pomogło ale nie do końca nieraz kuje przez chwilę a nieraz kilka godzin. proszę o pomoc co to może być i jakie badania zrobić. dodam że przy stosunku nieraz mnie boli dol brzucha

Witam

W celu zweryfikowania czy u podloza zglaszanych objawow nie ma zmian strukturalnych w jelicie grubym wskazane jest wykonanie badania endoskopowego (kolonoskopia).

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga