Kłujący ból w prawym dolnym boku brzucha

Witam. Mam pewien problem. Od paru miesięcy bardzo często mam kłujący ból w prawym dolnym boku brzucha. Najczęściej ból pojawia się po większym posiłku. Często mój brzuch jest w tym miejscu twardy i bardzo boli jak go dotykam. Najpierw myślałam że to ból jednak badanie usg wyszło prawidłowo.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie konieczna jest konsultacja z gastrologiem oraz badanie kolonoskopowe.