Krostki na twarzy i infekcja intymna w wyniku stresu

Witam serdecznie. Mój problem zaczął sie od czasu kiedy prowadzilam stresujacy tryb rzycia... praca problemy i na mojej twarzy przez stres pojawilo sie duzo krostek i infekcja intymna, myslalam ze jak trosze zwolnie obroty przestane sie stresowac to samo przejdzie, nie przeszlo. Od 4 dni stosuje iladian direct i jest jeszcze gorzej... seroware zolte uplawy swedzenie pieczenie zaczerwienienie..... czy dajel ich urzywac? Prosze o pomoc..

Objawy wskazują na infekcję (prawdopodobnie grzybiczą) pochwy. Zwolnienie tępa życia wskazane, ale prawdopodobnie nawet w połaczeniu z przyjmowaniem Iladian nie spowoduje ustąpienia objawów. Wymaga Pni włączenia leczenia przyczynowego po wcześniejszym zbadaniu przez ginekologa i potwierdzeniu rozpoznania.