Krwawienie podczas drugiego opakowania tabletek antykoncepcyjnych

Zaczęłam brać Sylvie 30 i w pod końec 1 opakowania zaczeło mi się krwawienie i trwało przez całe drugie opakowanie, oczywiście mam sile bóle brzucha, 3 dni temu skończyło mi się opakowanie i dalej krwawię nie wiem czy brać kolejne czy jeszcze poczekać.

Witam,
powinna Pani przerwać terapię antykoncepcyjną ponieważ krwawienie utrzymujące się przez cały miesiąc jest nieprawidłowe.
Proponuję wizytę u ginekologa i zmianę tabletek.