Krwawienie w czasie uprawiania seksu

Witam! Mam pytanie, moja dziewczyna jest tydzień przed okresem. Tydzień temu kochaliśmy się bez zabezpieczenia i wczoraj podczas stosunku zauważyłem, że trochę krwawi. Po stosunku krwawienie ustało. I dzisiaj już nie krwawi tak, że okres to raczej nie był, bo piersi też nie bolały ani brzuch. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie!
W Pana zapytaniu brakuje wielu informacji, które umożliwiły wyliczenie dni płodnych, a tym samym ryzyka ciąży. Jeżeli jednak do stosunku doszło na około 2 tygodnie przed planowaną miesiączką, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, iż było to w okresie okołoowulacyjnym. Z tego też względu ryzyko ciąży wydaje się być stosunkowo wysokie.
Plamienie mające miejsce tydzień po zbliżeniu może być zarówno plamieniem implantacyjnym jak i plamieniem patologicznym, będącym objawem np nadżerki. W obecnej sytuacji wskazane jest wykonanie testu 14 dni po stosunku. W przypadku negatywnego wyniku testu wskazana będzie wizyta u ginekologa, który w trakcie badania ginekologicznego ustali przyczynę plamienia śródcyklicznego.
Pozdrawiam