Krwiak w macicy w 13 tygodniu ciąży

Dzień dobry. Jestem w 13 tygodniu ciazy. Dostałam krwawienia w 12 tyg pojechałam do szpitala ale nie był krwiaka i kazali jechac do domu tydzien poniej miałam wizyte u swojego gin ktory powiedzial ze jest krwiak i jest kolo dziecka w tym samym worku lezałam w szpitalu dwa dni i wypisali mnie wcoraj kazali brac duphaston i nic pozatym. co mam jeszcze robic zeby sie wchłąn leżeć? brac inne leki?? prosze o porade/..i czy ten krwiak zagraza dziecku? pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bez dokonania badania fizykalnego oraz badania USG nie można określić z całą pewnością rokowania. Jednakże, zalecam odpoczynek, pobieranie systematyczne leku wg schematu ustalonego przez lekarza prowadzącego i jak najwięcej spokoju. Niestety nie ma innych dodatkowych sposobów na Pani obecną dolegliwość. Pozdrawiam