Kuracja Clomifenem i USG przy podejrzeniu ciąży

Witam, jestem po 3 miesięcznej kuracji clomifenem, ostatnia miesiaczka była 17 czerwca, owulacja według testu 29, 26 lipca usg wykonane dopochwowo nie pokazało pecherzyka, test z krwi był ponad 2000 dzisiaj wzrósł do 4194. Lekarka powiedziała ze nie wyklucza ciazy pozamacicznej i kolejne usg zostało przewidziane na 5 sierpnia. Czy nie jest to zapozno przy takim podejrzeniu?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. można jeszcze pwtorzyc badanie beta hcg w poniedziałek i w zależności od wyniku udac sie do lekarza szybciej.