Leczenie depresji i strach przed chorobami

Od trzech lat z przerwami leczę się na depresję chodzę na terapię Kiedy zaczyna się układać, niecierpliwie oczekuję kary. Niedlugo zdaje mature koncze szkołę ... Od paru dni jestem zdenerwowana mysle że jestem chora, mam lekkie bóle głowy i wydaje mi się że moje ruchy są gwałtowne i staram się patrzec wjeden punkt zeby się uspokoić.To jest tak troche na zawolanie. Kiedys gdy się denerwowalam bolał mnie brzuch lub serce Boje się że umrę i nie zdążę porozmawiac z terapeutka.

Witam,
te objawy nie muszą świadczyć o chorobie, choć rozumiem, że są dla Pani ciężkie i budzą ogromny lęk. Rozumiem, że w chwili obecnej czuje się Pani bardzo zaniepokojona, zagrożona tymi objawami. Bardzo proszę rozmawiać o nich z terapeutką. Można starać się także nauczyć relaksować. Ale także ważne będzie omówienie tego co się z Panią działo na terapii. Gdyby była taka konieczność może się Pani także kontaktować ze mną bezpośrednio na maila (adres na stronie gabinetu). Pozdrawiam.

Witam. Warto poszukać pomocy również u psychiatry, który we właściwy sposób wspomoże Panią odpowiednimi lekami. Pozdrawiam