Leczenie kanałowe i znieczulenie w ciąży

dzis bylam u dentysty i doatalm znieczulenie bo mialm leczenie kanalowe zeba ... a i tez boje sie ze jestm w ciazy i zrobilam test ciazowy tak po zabiegu z 5h .. i wyszed pozytywny czy to jest mozliwe ze jest wiarygodny .. a spozni mi sie okres a na dodatek mam chyba ponownie grzybice pochwy :/ bola mnie jajniki na przemian to lewy i to prawy takie uklucie jest czasami ... mam wszystkie oznaki ze powinnam dostac okres .. prosze o pomoc .. wizyte u gina mam na srode

Leki znieczulajace nie wplywaja na wynik testu ciazowego.
Moze sobie Pani wykonac test ciazowy z krwi(w labolatorium),ktory potwierdzi nawet bardzo wczesna ciaze.