Lęk przed nowotworem u 23-latka

Witam, mam 23 lata i strasznie się boje że mam nowotwór , zrobiłem badania krwii moczu usg brzucha, jąder, eeg, rm głowy, ekg, echo serca. Co mam jeszcze wykonać, lekarze mową że mam nerwice, ale ciągle jestem osłabiony , wydaje mnie się ze zaraz zemdleje/upadnę, bóle w różnych miejscach przejściowe w klatce brzuchu z prawej lewej strony w podbrzuszu, ciągle o tym myślę i sądzę ze lekarze mogą bagatelizować mnie ze względu na wiek, w/w badania wyszły dobre, a czytanie w internecie nie pomaga

Witam,
jeżeli wszystkie wyniki są w normie, nie ma potrzeby doszukiwać się patologii w organizmie.
Prosze spróbować żyć normalnie i uwolnić się od tej myśli, w innym przypadku wskazana będzie wizyta u psychiatry,
pozdrawiam!

Witam ,uważam że przyczyna Pana stanu może jednak leżeć w psychice, warto skonsultować się z psychologiem w tej sprawie.Pozdrawiam