Lęk przed podróżą i choroba lokomocyjna

Witam, pojawił się u mnie lęk przed wyjazdem.Czuje jeźdzenie w jelitach,niepokój, gula w gardle jak również strach. Co mogę wziąć przed wyjazdem żeby wyciszyć to ? Dodam że mam również chorobe lokomocyjną. Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam! W ramach walki z chorobą lokomocyjną proponuję 30 minut przed trasą przyjąć popularny aviomarin. Preparat ma również delikatne działanie wyciszające i nasenne. Dodatkowo proponuję wspomóc się ziołowymi tabletkami uspokajającymi, dostępnymi w aptekach bez recepty lub naparem z melisy. Pozdrawiam.

Dzień Dobry,

Najbardziej pomocnym byłaby technika głębokiego oddychania, tzw. przeponowego,
odpowiednia, wyprostowana pozycja siedząca, jakaś muzyka relaksacyjna w trakcie podróżowania.

Optymalnie wskazana byłaby obecność kogoś koło siebie, komu można byłoby otwarcie powiedzieć o swoich obawach...

Życzę pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com