Mdłości i tachykardia podczas podróży

Witam. Od ok 3 miesięcy mam problemy z żołądkiem.. wcześniej bardzo męczyła mnie choroba lokomocyjna. Choroba się nasiliła i nawet gdy wezmę Aviomarin to po przejechaniu ok 1,5km strasznie mnie mdli,dopada mnie tachykardia.Ostatnimi czasami nie czuje się głodna,jem na siłę, napije się szklankę wody i czuje się najedzona.Mam hiperbilirubinemię.Lekarze podejrzewają Zespół Gilberta.Czy to ten zespół może powodować takie mdłości? Jak mogę diagnozować i leczyć owe mdłości? Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto jednak podkreślić, że nie zawsze można jednoznacznie stwierdzić czym są spowodowane takie dolegliwości.