Lekki ból nad odcinkiem lędźwiowym u 50-latki

Witam . Mam 50 lat , regularnie miesiaczkuje , Jednak w tym miesiacu miesiaczka jest inna niz zwykle , dzis jest 3 dzien a wystepuje tylko ciemne plamienie , przy tym non stop boli mnie podbrzusze , jest to lekki bol nad wzgorkiem lonowym , poza tym boli mnie odcinek ledzwiowy .Mam od kilku lat miesniaki , ale pod kontrola , nie powiekszaja sie , badania ginekologiczne np.usg ok i pozostale w porzadku .Nie przyjmuje hormonow .Prosze o porade , Ewa

Trudno określić co jest przyczyną dolegliwości bez bezpośredniego badania, bez badań kontrolnych. W Pani wieku mogą już pojawiać się zaburzenia związane z przebiegiem cyklu miesiączkowego. Jeśli obecne objawy budzą Pani niepokój należy w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się ze swoim ginekologiem prowadzącym.