Lekkie boleści w dole brzucha i spóźnianie się miesiączki

Witam mam pytanie dotyczące spóźniającej się miesiączki. Dziś mijają 2 tyg po terminie zrobiłam 2 testy wyszły negatywne . Mam lekkie boleści w dole brzucha i dole kręgosłupa . Czy są to objawy do niepokoju ? czy nadchodzącej miesiączki ? proszę o poradę .pozdr Milena

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być związane ze zbliżającym się krwawieniem. Jeśli test został wykonany prawidłowo to z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do ginekologa.