Lekko wzmożony przepływ naczyniowy a morfologia

Witam, mam 19 lat i mam TSH 7,76 przy normie 0,27-4,200. Reszta wyników w normie tzn. FT 3 - 2,76 norma 2-4,4 FT 4 - 1,08 norma 0,93 - 1,70. ANTY TPO 8,43 norma max 35 ANTY TG <10 norma max 115. w badaniu USG stwierdzone jedynie lekko wzmożony przepływ naczyniowy. Nie mam żadnych objawów poza zaburzeniami miesiączkowania. Lekarz przepisał Eurytxon n 50. najpierw pół tabletki przez dwa tygodnie później cała tabletkę. czy to nie za duża dawka i czy w moim przypadku konieczne jest branie leków.

Podwyższony poziom TSH przy prawidłowych innych parametrach laboratoryjnych funkcji tarczycy może świadczyć o subklinicznej niedoczynności tarczycy mogącej np. przejawiać się zaburzeniami miesiączkowania. W takim wypadku stosuje się leczenie hormonalne, więc proszę spełniać zalecenia lekarskie.