Łyżeczkowanie po obumarłej ciąży

Witam 28 stycznia miałam łyżeczkowanie ciąża obumarła. Mieszkam w Anglii i tutaj po zabiegu nie miałam żadnej wizyty kontrolnej ani żadnych badań, jestem tym bardzo zaniepokojona,ponieważ jutro minie 7 tygodni od zabiegu a ja nie dostałam jeszcze miesiączki miałam tylko co dwa trzy dni plamienie,kilka kropel. Od tygodnia bardzo boli mnie dół brzucha i jajniki. Oczywiście byłam w szpitalu ale powiedzieli mi ze to przed miesiączką lub jakaś infekcja. Czekam na wyniki wymazu z pochwy.

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn ciężko jest coś powiedzieć bez badania. Sądzę , że jeżeli krwawienie nie wystąpi w najbliższych dniach konieczne jest wdrożenie odpowiedniego postępowania. Proszę udać się do ginekologa.