Majaki i problem z rozpoznawaniem mieszkańców

WITAM CO MAM ZROBIC Z OSOBA KTORA MAJACZY GADA NON STOP OD RZECZY NIE POZNAJE DOMOWNIKOW WIDZI OSOBY Z PRZESZLOSCI NAWET TYCH CO NIE ZYJA W NOCY WSTAJE WYDAJE JEJ SIE ZE CHODZI CHOCIAZ SIE NIE PORUSZA SIE JEST PO ZLAMANIU NOGI 6 TYG. TEMU W DOMU NIE DAJEMY RADY PSYCHICZNIE BO TO TRWA JUZ 5 DOBE TO JEST JUZ DRUGA TAKA SYTUACJA W CIAGU 2 TYG.W ZESZLYM TYG. BYLA NA KONSULTACJACH PSYCHIATRYCZNYCH I NEUROLOGICZNYCH NA KTORE ZABRALO JA POG.RAT DO KONCA NIE STWIERDZILI CO JEST I ODESŁALI PROSZE O POMO

Są to prawdopodobnie zburzenia świadomości, konieczne leczenie psychiatryczne, wskazane bad. komputerowe tzw. KT głowy w celu oceny stanu tkanki mózgowej, w takich stanach stosuje się w leczeniu haloperidol lub kwetiapinę.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza