Mam ból w klace piersiowej - co mi dolega?

Na początku bolało mnie gardło, źle się czułem, brałem C*** i G***, musiałem pracować z lekkim bólem gardła, a że pracuję na słuchawce i muszę przez 8 godzin rozmawiać przez telefon, to chyba trochę sobie coś nadwyrężyłem przez te dwa dni pracy i jak rano wstałem do pracy, to wstałem z bólem klatki piersiowej i lekkim odczuciem, że mnie coś piecze, i takiej ciężkości w klatce, tak po środku klatki piersiowej, na pewno wykluczam bóle serca, itp. Nie przeżyłem żadnego stresu, nie mam gorączki, tylko stan podgorączkowy lub całkowicie jestem zimny, odczuwam czasami dreszcze, a że palę papierosy, to teraz nie mogę, bo jeszcze gorzej się czuję. Co mi może być? Czym mogę się wyleczyć? Chodzi mi o leki, a że nie stać mnie na lekarza i nie jestem nigdzie ubezpieczony, proszę o pomoc:(
ponad rok temu

Witam,

Postawienie diagnozy nie jest możliwe bez dokładnego wywiadu i badania lekarskiego. Wizyta zatem będzie konieczna. Infekcja mogła zająć również dolne drogi oddechowe, a to grozi zapaleniem płuc, które nieleczone może zagrażać życiu.
Opieka medyczna w Polsce jest bezpłatna dla obywateli pod warunkiem posiadania ubezpieczenia zdrowotnego.

Pozdrawiam