Mdłości, mroczki i mocne bicie serca u 21-letniej kobiety

Witam, miewałam ostatnio mdłości, mroczki przed oczyma, mocne bicie serca. Wyniki badań: znacznie obniżone wartości MCV,MCH,MCHC, MPV. glukoza 92 (norma 65-99), aminotransferaza alaninowa <11 (norma <31). Mocz: ph 6, dość liczne w polu widzenia: bakterie i nabłonki wielokątne. Nieliczne w polu widzenia: fosforany bezpostaciowe i szczawiany wapnia. Dodam, że przyjmuję regularnie Żelazo, więc niedobory raczej odpadają; nie mam też żadnych objawów zakażenia dróg moczowych itp.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać podstawowe badania krwi oraz ewentualnie rozszerzyć diagnostykę o badania obrazowe.