Mdłości, uczucie braku kontroli nad ciałem, zaburzenia świadomości i lęki

Tydzień temu dostałem mdłości i nie wiem czy prawdziwych czy "wkręconych" objawów neurologicznych zaburzenia świadomości, lęki, zero motywacji. Po paru dniach byłem w szpitalu i miałem cały panel badan morfologicznych, pierwiastkowych, ekg itp. Ogólnie poczułem sie lepiej ale nadal odczuwam w pewnych rzutach objawy chwile jest super chwile nie : uczucie braku kontroli nad ciałem, nagłe rozmycie widzenia i uczucie dziwnego słyszenia a najciekawszy to napady lękowe o uczuciu jakbym śnił

Dzień dobry.

Sugerowałbym konsultację z psychologiem bądź lekarzem psychiatrą, któremu mógłby Pan przybliżyć Pańskie objawy, a który mógłby zaordynować Panu adekwatną formę pomocy - w postaci psychoterapii, czy farmakoterapii.

Pozdrawiam.

Witaj,
nie wiemy co to znaczy brak kontroli nad ciałem,czy dziwnego słyszenia itp.Jeżeli nie są to objawy pourazowe/w sensie neurologicznym,np.po urazie głowy,utracie świadomości/,mogą mieć charakter lękowy,nerwicowy,który pojawia się w następstwie długotrwałego funkcjonowania w sytuacji konfliktowej.
Najwłaściwsze jest wówczas udanie się do poradni zdrowia psychicznego,gdzie będzisz zdiagnozowany a następnie podejmiesz stosowne formy leczenia.Być może na początku również farmakologiczne.
O psychoterapię możesz wnioskować sam,gdyż jest to trudno dostępna forma w społecznej służbie zdrowia i często wymaga ponoszenia kosztów.
O wszystkim na pewno zostaniesz poinformowany w oddziale szpitalnym.
Pozdrawiam serdecznie