Mechaniczny uraz łechtaczki a możliwe następstwa

Witam.przytrzasnelam sobie zamkiem błyskawicznym miejsce intymne tzn.miejsce między lechtaczka a warga sromowa mniejsza lewa.jest tam bardzo cienka wrażliwa skora.czy jest to niebezpieczne dla zdrowia?czy mogę od takiego czegoś dostać raka?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie nie sądzę, Konieczne jest teraz aby lekarz ginekolog wykonał badanie i mógł zalecić odpowiednie postępowanie.