Metoda Barrona a opuchlizna

Witam, mam pytanie związane z metodą Barrona. Jestem po zabiegu opaskowania 3 guzków wewnętrznych II/III stopnia, 11 dzień. Czuję się bardzo dobrze, guzki odpadły, czasem zdarzy się niewielkie krwawienie. Martwi mnie tylko jedna rzecz. Na zewnątrz pojawił mi się guzek, powoduje on lekki dyskomfort i czasem niewielki ból.. i nie wiem czy to normalne czy jest on wynikiem opuchlizny czy utworzył sie jakis zakrzep albo hemoroid zewnętrzny?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.