Męty w oczach i senność

Mam taki problem ze zdrowiem mianowicie od 3 miesięcy pojawily mi się mety w oczach pomimo przespanych nocy w dzień jestem senny i ciężko mi normalnie funkcjonowac problem pojawił się po antybiotyku na angine która przebylem badania krwi wszystko ok drga mi też powieka lewa magnez i potas w badaniach ok ogólnie czuje się źle okulista nie stwierdził żadnych zmian w oczach prosze o diagnoze i gdzie mogę z tym problemem się udac bo lekarz rodzinny mnie ignoruje twierdzi że to przesilenie zimowe

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji proszę skonsultować się z internistą. Warto wykonać podstawowe badania krwi.