Miesiączka po zbyt krótkim czasie od poprzedniej

Witam. Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Dostałam krwawienie z odstawienia, które skończyło się 4 dni temu. Jednak dzisiaj mam kolejne krwawienie. Czy możliwe że po tak krótkim czasie jest to okres?

Witam! Opisane krwawienia najprawdopodobniej jest wynikiem rozregulowania równowagi hormonalnej organizmu, która powraca do normy nawet kilka miesięcy po zaprzestaniu stosowania doustnej antykoncepcji. Gdyby tego rodzaju krwawienia powtarzały się, proszę skonsultować się z ginekologiem.