Morfologia po trudnym porodzie

Witam, jestem 6 tygodni po porodzie, który trwał 2 doby i był bardzo męczący, zakończył się CC. Odebrałam dziś wyniki, zauważałam odchylenia w 3 miejscach - ALT 78, AST 50, żelazo 206. Czy ma to związek z porodem? w ciąży wyniki były dobre, nie miałam cholestazy, żelazo również w normie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogło to mieć związek z porodem, sugeruję powtórzyć wyniki teraz.
Pozdrawiam