Morfologia przy gorączkowaniu u dziecka

Witam! Mój 6,5 letni synek od 2 dni gorączkuje do ponad 39*C, dziś jest troszkę lepiej gorączka da się łatwiej zbić i nie wraca tak szybko. Pediatra dziś go badała i miała wątpliwości czy jest to wirusowe czy bakteryjne zap. gardła więc zrobiłam morfologię. O to jej wyniki: Kr.białe 6,2tys/ul Kr.czerw 4,05 mln/ul Hgb 12,1 g/dl Hematokryt 35% MCV 86 fl MCH 29,9pg MCHC 34,7g/dl RDW 14,2% Kr.płytkowe 318 tys/ul MPV 7,8fl LYM% 22,9% LYM 1,4 tys/ul MON% 4,1 % MON 0,20 tys/ul Granulocy

Milena Lubowicz

Nie podała Pani ilości granulocytów, a to jest kluczowe żeby ocenić czy infekcja jest bakteryjna. Proszę pokazać cały wynik pediatrze.
Pozdrawiam