Możliwe jest że jestem w ciąży?

Witam! Mam 26 lat. Okres zazwyczaj mam co 30 dni. Jednak tym razem w dniu w którym miało wystąpić krwawienie było tylko lekkie plamienie i nic więcej, a następnie 6 dni później dostałam okres. To trochę dziwne dlatego zastanawiam się czy mogę być w ciąży? Rok temu miałam operację z powodu endometriozy i usuniętą część jajnika lewego. Od tego czasu staram się zajść w ciąże. Było by fajnie gdyby się w końcu udało.
26 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

To mogło być plamienie implantacyjne, ale wystąpienie miesiączki drastycznie zmniejsza prawdopodobieństwo ciąży. Prawdopodobnie było to bardzo wczesne poronienie. Niestety tak się dość często zdarza. Proszę się nie przejmować i dalej starać się o malucha.
Życzę powodzenia.