Możliwość bezpłatnego wykonania badania włosów

Jestem po usunięciu tarczycy 11 lat miałam niedoczynność ( TSH 50, 30 ) jestem na rencie inwalidzkiej i badania co miesiąc ale nadczynność a utyłam 20 kg w roku. Dermatolodzy nie zlecili żadnych badań. Włosy 50 % już brakuje 4 lata. Mam rente małą i po 6 operacjach i złą przemianę materii zgagę, reflux i wzdęcia mimo z schudłam 45 kg w roku. gdzie wykonać za darmo Trichogramowe. Jestem po studiach we Francji-1999 r. Dalila Lublin

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Analiza pierwiastkowa włosa nie jest badaniem refundowanym przez NFZ. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.