Możliwość ciąży po seksie analnym 9 dni po okresie

Witam, ostatnia miesiaczke mialam 5 grudnia trwala do 9 grudnia.18 grudnia uprawialam seks analny, a jestem dziewica.20 i 21 grudnia miałam brązowy śluz.5 stycznia powinnam dostać mieszaczke lecz narazie sie nie pojawiła (choć miałam typowe przedmiesiaczkowe objawy) Teraz zamiast okresu mam biały gęsty śluz.Czy jest mozliwosc zajścia w ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie nie ma możliwości ciąży. Chyba że doszło do kontaktu nasienia z drogami rodnymi. Opóźnienie miesiączki może wynikać ze stresu, infekcji, podróży itp. Proponuję udać się do ginekologa, jeżeli miesiączka nie wystąpi w najbliższym czasie.