Możliwość ciąży w wieku 47 lat

WITAM SERDECZNIE MOJE PYTANIE DOTYCZY ANTYKONCEPCJI .MAM 47LAT 5 MIESIECT TEMU URODZIŁAM ZDROWE DZIECKO DO TEJ PORY NIE WROCIŁ MI OKRES ALE TAK TEZ BYWAŁO PRZY POPSZEDNICH PORODACH NAWET DO 1,5 ROKU NIE MIALAM OKRESU.BOJE SIE ZE MOGE ZNOW ZAJSC W CIAZE KIEDY MOGE ZACZAC BRAC TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE ABY BYŁY SKUTECZNE.LEKARZ ZALECIŁ MI ''CERAZETTE''

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę rozpocząć stosowanie tabletek zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną.