Możliwość powrotu PCOS a antykoncepcja

Miną mi rok od skończenia stosowania antykoncepcji. I mój okres wygląda też dziwnie trochę. Dwa miesiąc po zakończeniu antykoncepcji miała normalny okres a już trzeci miesiąc okres był brązowy a czwarty miesiąc już krew a piąty miesiąc bardziej obfity. Byłam u lekarza i powiedział że to normą jest i od paru miesięcy nie regularny i tylko 4dni i mniej obfity. I oczywiście bez żadnych bólów pleców i brzucha i piersi. Antykoncepcja była przepisana na pco. Możliwość jest powrót pco ?Czy hormony.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.