Możliwość zapłodnienia podczas pieszczot

Witam. Ostatnio pieściłem moją kobiete w formie; pocierania członkiem o sromy zewnętrzne oraz dotykając wnętrza pochwy. Nie podnieciłem się przy tym aż tak bardzo, lecz usłyszałem o plynie preeajukacyjnym, moja partnerka była tuż po miesiączce. Czy jest jakaś możliwość ciąży jeśli członek nie wszedł do środka?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest znikome, aczkolwiek istnieje.