Mrowienie ciała, ograniczone czucie i ból pleców po wyjściu z sauny u 24-latka

Od wczoraj mniej więcej od pasa w dół aż po stopy z prawej strony odczuwam jakby mrowienie i jakby ograniczone czucie dotykając lub np. uderzając się. Byłem wczoraj w saunie i po ok 10 min po wyjściu z niej, odczuwałem przez chwilę ból w plecach jakby nerek. Po paru godzinach wystąpiły objawy o których pisałem wyżej. Czy jest ktoś w stanie pomóc mi, powiedzieć co może mi dolegać? Będę bardzo wdzięczny za wszystkie odpowiedzi Kuba

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłową tolerancją zbyt wysokiej temperatury. Nie można wykluczyć nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.