Na jakie schorzenie mogą wskazywać te wszystkie objawy?

Witam. Mam mega problem który bardzo trudno opisać. Wiąże się z głową i mózgiem chyba. Od kilku lat mam takie objawy które na jakiś czas zanikły a teraz od kilku znowu. Mam problemy z nerwami bardzo wieczne stres lekarzem nie jestem ale na pewno juz całkowicie Mam uszkodzony system nerwowy. . Do tego te uczucia to właśnie nie do opisania. dziwnie mi w głowie. Trzęsie mi sie jakby w głowie. Czasem boli skroń. Czuję jakby sparazaliwony policzek w sumie jakby pół twarzy. Ciagle mam potrzebę musze się trzymać za lewa strona twarzy. Poczucie napuchniecia a nie jest. Mrowienie. Po prostu DZIWNIE I strasznie. Tego proszę mi wierzyć nie da się opisać. Juz nie mogę z tym życ. To tylko i wyłącznie lewa strona! Nie idzie tego wytłumaczyć lekarzowi. Juz nie wiem czy neurolog tomograf głowy czy co bo psychiatra i leki to nie to. Choruje na lęki do tego czesto mnie dusi w klatce. Ale to osobny temat. Co mam z tą głową? Gdzie iść kto to to zrozumie czy to jakiś przebyty udar guz niedokrwienie nuedotlenienie milion myśli. Ratunku dajcie jaką myśl bo nie wierzę Juz że to tylko nerwica. To musi być coś innego

Aby można było postawić rozpoznanie medyczne potrzebne są badania EEG głowy, badanie KT lub MRI głowy, ocena neurologiczna i ocena ogólnego stanu zdrowia w POZ. Po wykluczeniu innych zaburzeń zdrowotnych, warto udać się na konsultację psychiatryczną.