Nadmierna senność u 32-latki

Witam! W dzieciństwie miałam mononukleozę, teraz mam hashimoto, nerwicę... Lekarze od lat nie robią mi dodatkowych badań i nie pomagają mi wyjść z nadmiernej senności. Po prostu uwazana jestem za lenia. Bardzo mi to przeszkadza w życiu, bo zawsze byłam bardzo aktywna, temperament pozostał, ale przytłacza go niemoc. Czy powinnam zrobić jakieś dodatkowe badania? Czy można to jakoś wyleczyć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają rozszerzenia diagnostyki. Istnieje prawdopodobieństwo psychogennego podłoża nieprawidłowości. Proszę ponownie udać się do lekarza.

Proszę pamiętać, iż przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl