Nadżerka w obrębie języka a odpowiednie działania

witam, mam problem z jezykiem. otoz przez okolo 1,5 miesiaca mialam rany na jezyku z biala obwodka(nie bolaly,tylko zle wygladaly), po 3 dniach schodzily i wychodzily w nowym miejscu. potem przez 3 tygodnie byl spokoj-jezyk rozowy bez nadzerek. a dzisiaj znowu pojawila sie nadzerka :/ bylam u lekarza zlecil tylko morfologie, mocz, krew z rozmazem i wszystko ok. co to moze byc?

Magdalena StusiĹska

Być może problemy wynikają z nieodpowiedniej higieny jamy ustnej? Warto skonsultować się także z lekarzem stomatologiem.