Nagła zmiana zachowania u żony po traumie

Zona przezyla traume. Zawal Syna Smierc swojej mamy , w odstepie 2,5 miesiecy. Przeszla operacje onkologiczna, Uraz kregoslupa, doszlo wiele innych jeszcze chorub i na sam koniec doszlo klimakterium. Zalamala sie, W ciagu kilku miesiecy w stosunku do mnie sie bardzo zmienila. uparla sie ze wyjedzie do pracy do niemiec i nie mowiac mi nic tak zrobila. Co mam robic , boje sie ze nie da sobie rady ma w dodatku jeszcze nadcisnienie tetnicze 170/160/ Nawet nie wiem gdzie jest, dzwonila do dzieci

Warto zachęcić żonę do podjęcia psychoterapii. Podobne działania mogą być wynikiem trudności emocjonalnych związanych z przeżytymi traumami, chorobami i trudnościami. Przepracowanie tych emocji i trudności, nauczenie nowych form radzenia sobie i funkcjonowania powinno pomóc wyjść z kryzysu.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza