Nagłe spadki potasu, wysokie ciśnienie, szybsze bicie serca oraz paraliż nóg i rąk

nagle spadki potasu szybkie bicie serca wysokie cisnienie paraliz rak i nog kilka razy trafilam na ostry dyzor po podaniu lekow potasu wypisywano mnie do domu i za jakis czas sie powtarzalo az dostalam niedowladu malego lewej strony to neurolog zaproponowal mi depresanty biore i dalej to samo az trafilam do endykrynologa bo nie mam tarczycy biore leki i leki na nadcisnienie trojglicerydy wysokie cholesterol tez wysoki i mam zrobic rezonans nerek nadnerczy calodobowy mocz i kortyzon adrenaline pr

Witam. Wahania poziomu potasu najprawdopodobniej wiążą się z zaburzeniami hormonalnymi, dlatego powinna Pani wykonać wskazane przez endokrynologa badania i postępować zgodnie z zaleceniami specjalisty.